Strona głównaSprzętChłodzenieZalman Alpha 24 White - chłodzenie AiO z trójkomorową pompą

Zalman Alpha 24 White – chłodzenie AiO z trójkomorową pompą

Zalman Alpha 24 to cenione chłodzenie typu AiO, które trafiło do wielu zaawansowanych zestawów komputerowych. Stanowi jedną z ciekawszych dostępnych opcji, w czym duża zasługa efektownej, białej wersji kolorystycznej oraz szerokiej kompatybilności.

Zalman Alpha 24 to konstrukcja typu All-in-One wyróżniająca się nietypową trójkomorową pompą, która powinna zapewnić maksymalną wydajność chłodzenia. Warto zwrócić uwagę na efektowną pokrywę pompy z logo producenta. Można ją obrócić o 360 stopni, co oznacza, że użytkownik jest w stanie łatwo zamontować chłodnicę w wybranej przez siebie pozycji.

Charakterystyka Zalman Alpha 24

Całość wyróżnia się zintegrowanym sterownikiem PWM pozwalającym na kontrolę prędkości obrotowej dwóch wentylatorów 120 mm. Dodatkowo gumowe podkładki minimalizują ich drgania. Wytrzymała pleciona tuleja jest odporna na wahania temperatury i wysokie ciśnienie. Na pokładzie nie mogło zabraknąć lubianego przez graczy systemu podświetlenia LED z kontrolerem ARGB, które pozwoli rozświetlić wnętrze komputera w wybranych barwach.

Warto przeczytać: Zalman M2 Mini – elegancka obudowa z potencjałem

Zalman Alpha 24 White - chłodzenie AiO z trójkomorową pompą 1

Chłodzenie Zalman Alpha 24 jest kompatybilne z najnowszymi podstawkami AMD i Intela (AM5 / LGA 1700) i wieloma starszymi socketami. Może być zastosowany niemal we wszystkich zestawach komputerowych. W sklepach znaleźć można nieco bardziej stonowany czarny wariant kolorystyczny.

Warto przeczytać: Chłodzenie Zalman kompatybilne z procesorami Comet Lake-S

Cena oraz gwarancja

Model Zalman Alpha 24 jest dostępny w cenie ok. 500 zł. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać