Cooler Master ML240 Illusion White Edition

Cooler Master wprowadziło do oferty chłodzenie wodne ML240 Illusion White Edition. Cały zestaw jest koloru białego, zawiera chłodnicę oraz blokopompkę. Producent deklaruje działanie z procesorami do nawet 240 TDP. Oznacza to duży bufor w porównaniu do nominalnych wartości TDP flagowych procesorów Intela i AMD. Jednocześnie producent obiecuje wysoką kulturę pracy. Pompa ma generować nie więcej niż 10 dBA, a śmigła mniej niż 30, czyli poniżej odgłosów tła w ciągu dnia.

Zacznijmy od omówienia chłodnicy. Ta została wykonana z aluminium, pokrytego białym kolorem. Wymiary całości wynoszą: 277 x 119,6 x 27,2 mm, a samej chłodnicy aż 240 mm. Co ciekawe, zastosowano poszerzone kanały wodne w celu zwiększenia powierzchni wymiany cieplnej. Za odprowadzanie ciepła dbają dwa 120 mm wentylatory MF120 Halo, w których zastosowano adresowalne podświetlenie RGB LED z 24 niezależnymi diodami.

Blokopompka zbudowana jest z dwóch komór, do których dochodzą dwa wytrzymałe węże. Ma to pozwolić na lepszą dystrybucję płynu chłodniczego. Zamontowany w środku wentylator kręci się na specjalnych wytrzymałych łożyskach. Spód pompki jest miedziany i dokładnie wypolerowany. Pod półprzezroczystą pokrywą blokopompki schowano programowalne diody RGB LED. Sama żywotność pompy jest szacowana na ok. 70 000 godzin.

Chłodzenie wodne Cooler Master ML240 Illusion White Edition powinno być dostępne w sprzedaży w cenie około 600 złotych. Producent zapewnia 3-letnią gwarancję.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOcoolermaster.com
Poprzedni artykułDwa Majory od Valve w jednym roku?
Następny artykułAnonymo przegrywa z DBL Poney w FLASHPOINT Season 3
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj