Strona głównaSprzętChłodzenieZalman CNPS10X Optima II Black RGB — efektowne chłodzenie dla wymagających

Zalman CNPS10X Optima II Black RGB — efektowne chłodzenie dla wymagających

Wśród graczy nie brakuje osób, które wymagają wydajnego oraz dobrze wyglądającego chłodzenia do procesora. Zalman CNPS10X Optima II Black RGB wydaje się być dla nich świetnym wyborem.

Chłodzenie Zalman CNPS10X Optima II Black RGB opiera się na nowatorskiej konstrukcji z pełną czarną ramką. Całość wyróżnia się czterema rurkami cieplnymi odprowadzającymi ciepło oraz podstawą typu DTH (Direct Touch Heatpipes), która ma zapewniać większe rozpraszanie ciepła i tym samym wysoką wydajność chłodzenia.

Wyposażony w pojedynczy, opatentowany przez Zalman wentylator Dual Blade 120 mm. Dzięki unikalnej konstrukcji rotor ten odznacza się podwójnym przepływem powietrza przekładającym się na wysoką wydajność chłodzenia, a także na generowany hałas do zaledwie 27 dB(A). Warto wspomnieć również o zastosowanym łożysku hydraulicznym, o wysokiej wytrzymałości, jak również o zainstalowanych ośmiu gumowych podkładkach niwelujących szumy i wibracje.

Użytkownik może liczyć na zjawiskowe iluminacje zapewniane przez system Spectrum LED RGB. Efekty gwarantuje nie tylko podświetlany wentylator, ale dodatkowe diody ulokowane w górnej osłonie chłodzenia. Zalman CNPS10X Optima II Black RGB jest kompatybilny z wieloma podstawkami, w tym z najnowszymi LGA 1700 (Intel) i AM5 (AMD). Produkt ten przeznaczony jest do procesorów o TDP nie wyższym niż 180 W.

Model Zalman CNPS10X Optima II Black RGB jest dostępny w polskich sklepach w cenie od ok. 150 zł. 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać