Wisła All in! Games przegrywa z Fnatic i odpada z Intel Extreme Masters Katowice 2022

0
85
ESL Mistrzostwa Polski Wiosna 2022
Fot. Wisła All in! Games Kraków - Jeremi Śpiewak

W pierwszym meczu fazy Play-In turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2022, Wisła All in! Games musiała uznać wyższość swoich rywali reprezentujących szwedzką formację Ninjas in Pyjamas.

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy Wisłą All in! Games oraz Fnatic był Nuke, na którym Polacy zaczęli po stronie atakującej, ale to Fnatic wygrało rundę pistoletową. Chociaż po chwili Grzegorz “SZPERO” Dziamałek i jego koledzy odrobili punkty do swoich oponentów i wyszli na prowadzenie 3:1. Jednak po chwili Fnatic zwyciężyło pięć rund z rzędu, wychodząc tym samym na prowadzenie 6:3. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 11:4.

W drugiej połowie, Freddy “KRIMZ” Johansson i jego koledzy wygrali rundę pistoletową, a następnie cztery rundy. W rezultacie, Wisła All in! Games przegrała z Fnatic wynikiem 4:16.

Na drugiej mapie, którą było Inferno, Polacy rozpoczęli grę po stronie broniącej, ale to Fnatic wygrało rundę pistoletową i kolejne cztery rundy, wychodząc na wysokie prowadzenie już na początku meczu 5:0. Jednak po chwili, polska formacja zaczęła odrabiać punkty do swoich rywali, wygrywając cztery rundy z rzędu, 5:4. Fnatic wygrało kolejną rundę, a następnie to polski zespół wygrał trzy, 7:6. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla Wisły All in! Games.

W drugiej połowie, polska formacja wygrała rundę pistoletową i kolejne trzy, 12:7. Natomiast po chwili Fnatic wygrało kolejne rundy. W rezultacie, Wisła All in! Games przegrała z Fnatic wynikiem 12:16 i odpadła z dalszej rywalizacji na turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2022.

Wisła All in! Games vs. Fnatic 0:2
Nuke: 4:16
Inferno: 12:16

Transmisja z polskim komentarzem dostępna jest na kanale ESL.TV Polska.
Więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Katowice 2022.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDoskonała gra ENCE na Intel Extreme Masters Katowice 2022
Następny artykułZa nami pierwszy dzień rywalizacji w fazie Play-In turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2022
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.