Doskonale grające OG, przegrane G2 Esports w ESL Pro League Season 14

0
36
ESL Pro League Season 14
Fot. twitter.com/IEM

Zakończyły się dwa dni rywalizacji w grupie B podczas ESL Pro League Season 14 i mamy ogromną sensację. G2 Esports w ciągu dwóch rozegranych meczów nie ma na swoim koncie żadnych punktów. Jednak największą sensację zrobili czescy zawodnicy reprezentujący organizację Sinners, którzy pokonali G2 Esports.

Czeska sensacja

Czy przed meczem Sinners kontra G2 Esports ktoś z was powiedziałby, że to Czesi pokonają trzecią, najlepszą drużynę świata? Raczej nikt. A tu okazało się, że Tomáš “oskar” Šťastný i jego koledzy pokonali formację Nikoli “NiKo” Kovača 2:1. Jednak sama gra podopiecznych Tomáša “tomkeejsa” Tomka naprawdę mogła się podobać. Zawodnicy grali pewnie i zdecydowanie.

G2 Esports z drugą porażką

Przeciwko Sinners to była jedna przegrana, ale druga przegrana była wczoraj w meczu przeciwko OG Esports, w którym gra Mateusz “mantuu” Wilczewski. Obecnie Nemanja “nexa” Isaković i jego zespół zajmuje ostatnie miejsce w tabeli grupy.

Wykorzystana szansa forZe

Warto przypomnieć, że rosyjscy reprezentanci forZe w ESL Pro League Season 14 biorą udział jako zastępca za australijskie Renegades, ale Almaz “almazer” Asadullin i jego koledzy doskonale wykorzystują swoje szanse, które otrzymali w ramach 14. sezonu ESL Pro League. Rosjanie wygrali dwa mecze. W pierwszym meczu pokonali Complexity, a w drugim meczu pokonali Virtus.pro.

Więcej informacji o ESL Pro League Season 14. Transmisja z polskim komentarzem dostępna na kanale ESL.TV Polska.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPoznaliśmy wszystkich uczestników ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021
Następny artykułPoznaliśmy wszystkie polskie zespoły, które zagrają w zamkniętych kwalifikacjach do V4 Future Sports Festival 2021
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.