Strona głównaPcMod.plE-SportPoznaliśmy uczestników finałów ESL Impact League Season 4

Poznaliśmy uczestników finałów ESL Impact League Season 4

Zakończyła się rywalizacja w fazie grupowej kobiecej ligi ESL Impact League Season 4. Poznaliśmy wszystkich uczestników nadchodzących, grudniowych finałów, które odbędą się w hiszpańskiej Walencji. Wśród drużyn jest m.in. polski zespół Natus Vincere Javelins. Angelika “Angelka” Kozłowska i jej koleżanki w trakcie rozgrywek online nie przegrały żadnego meczu i pewnie awansowały z pierwszego miejsca. Z kolei w drugiej grupie najlepszą formacją okazała się Nigma Galaxy Female, która w Hiszpanii będzie bronić tytułu mistrzowskiego.

Regionalne awanse do finałów ESL Impact League Season 4

W regionie europejskim oprócz wspomnianych wcześniej zespołów, które awansowały na finały do Walencji, zagra 9Pandas Fearless. W dodatkowym meczu dającym awans pokonały drużynę Zainab “zAAz” Turkie G2 Esports wynikiem 2:0.

Z kolei w regionie południowoamerykańskim awans do hiszpańskiego miasta uzyskała brazylijskie Fluxo Demons Female oraz FURIA Esports Female. Warto dodać, że w tym regionie drużyny nie były podzielone na dwie grupy, ale jedną, gdzie najlepszym zespołem okazał się być drugi z wymienionych. Gabriela “GaBi” Maldonado i jej koleżanki nie przegrały żadnego meczu, wygrywając wszystkie siedem.

Podobnie było w Ameryce Północnej. Z awansu cieszyć się mogły reprezentantki FlyQuest RED. Mounira “GooseBreeder” Dobie i jej zespół zwyciężył siedem meczów, natomiast drugie miejsce w grupie należało do Shimmer. W Azji, awans uzyskały reprezentantki HSG.

Poznaliśmy uczestników finałów ESL Impact League Season 4 1

Finały ESL Impact League Season 4 odbędą się w dniach 8 grudnia do 10 grudnia 2023.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Urban
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać