Strona głównaPcMod.plE-SportFinały ESL Impact League Season 4 w Hiszpanii!

Finały ESL Impact League Season 4 w Hiszpanii!

Wczoraj otrzymaliśmy informację, że 4 sezon rozgrywek ESL Impact League nie odbędzie się w niemieckim Hannoverze. Miała być to pierwsza impreza tego formatu, lecz finalnie zmieniła swoją lokalizację. Impreza została przeniesiona do hiszpańskiej Walencji, gdzie między 8 a 10 grudnia poznamy najlepszą żeńską drużynę ESL Impact League Season 4.

Finały ESL Impact League Season 4 na Półwyspie Iberyjskim to ukłon w stronę lokalnej publiczności, bowiem w zeszłym roku właśnie tam rozgrywany był ESL Impact Valencia 2022, wspomagany, którego organizatorem był DreamHack.

Prestiż zawodów wzrósł przez inaugurację, jakość organizacji i obecność najlepszych żeńskich drużyn. Po raz pierwszy zobaczyliśmy na turnieju LAN polski zespół Natus Vincere Javelins. Dla Polek rywalizacja w Hiszpanii zakończyła się na półfinale, gdy uległy Brazylijkom reprezentującym zespół FURIA Esports Female.

Najbliżej w kalendarzu widnieje wyjazd do Dallas, na finały ESL Impact Season 3. Zmagania rozpoczną się już 2 czerwca, w stawce wcześniej wspomniane Natus Vincere Javelins, czy Nigma Galaxy Female.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać