fbpx
Strona głównaSprzętSilverStone FN124 - 120 mm wentylator typu slim dla obudów mini-ITX

SilverStone FN124 – 120 mm wentylator typu slim dla obudów mini-ITX

SilverStone FN124 to 120 milimetrowy wentylator, przeznaczony do obudów mini-ITX. Jego duża zaletą jest grubość – zaledwie 15 mm, w stosunku do normalnych wentylatorów – 25 mm. Wiatrak posiada 9 wygiętych skrzydeł, z dodatkowymi łopatkami wewnątrz. Mają one umożliwić dobry przepływ powietrza. Producent deklaruje wydajność do 25.06 CFM przy deklarowanym poziomie hałasu 18 dBA. Ciśnienie powietrza powinno wynosić około 0.86 mm H2O.

Czas pracy wentylatora FN124 powinien wynieść około 40 000 godzin. Prędkość obrotowa potrafi dochodzi do 1500 RPM. Wentylator jest zasilany przez 3 pinową wtyczkę.

Cena SilverStone FN124 to 15 dolarów. Sądzimy, że powinna być ona nieco niższa. A to z powodu dość głośnej pracy poprzedniej generacji. Oczywiście możemy się mylić i producent mógł to odpowiednio naprawić.

Cieszy nas też to, że niektórzy producenci dostrzegają potrzebę produkcji takich wentylatorów. Wszak systemy mini-ITX wymagają w miarę wąskich podzespołów.

SilverStone FN124

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać