Strona głównaTesty i recenzjeSprzętLogitech G815 LIGHTSYNC - niskoprofilowa klawiatura mechaniczna

Logitech G815 LIGHTSYNC – niskoprofilowa klawiatura mechaniczna

Logitech wprowadził do sprzedaży klawiaturę mechaniczną Logitech G815 LIGHTSYNC. Wyposażono ją w podświetlenie Lightsync RGB następnej generacji, co pozwala ustawić aż 16,8 mln kolorów. Do konfiguracji oświetlenia wykorzystywane jest oprogramowanie Logitech G HUB. Można tworzyć własne animacje lub wybierać spośród wstępnie zdefiniowanych efektów.

Klawiatura wyposażona jest w nowe, niskoprofilowe przełączniki GL Switches. Producent oferuje ich trzy rodzaje: GL Tactile Switch (delikatne kliknięcie zapewniające reakcję zwrotną), GL Linear Switch (całkowicie płynne działanie podczas naciskania klawiszy) oraz GL Clicky Switch (słyszalne kliknięcie i reakcja zwrotna). Do tego mamy również dostępne pięć programowalnych klawiszy, dzięki którym można skonfigurować dodatkowe makra.

Logitech G915 LightspeedWymiary klawiatury Logitech G815 LIGHTSYNC wynoszą: 475 x 150 x 22 mm (długość x szerokość x wysokość), a waga to zaledwie 1.045 kg. Spodziewana cena detaliczna to 849 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michałhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Must Read