Strona głównaTesty i recenzjeSprzętLogitech MX Master 3 - następca słynnej myszki dla profesjonalistów

Logitech MX Master 3 – następca słynnej myszki dla profesjonalistów

Logitech wprowadził do sprzedaży myszkę Logitech MX Master 3. Jest to następca niezwykle popularnego modelu Logitech MX Master 2S, o którym mieliśmy okazję robić recenzję. W nowej wersji kolejny raz zastosowano ergonomicznych kształt, który ma się idealnie wpasować do kształtu dłoni. Ma to ułatwić pracę wielu osobom, które spędzają przed komputerem po kilkanaście godzin dziennie.

Standardowo przygotowano bardzo dużo opcji konfiguracyjnych w oprogramowaniu Logitech Options, bez którego myszka nie byłaby taka świetna. To właśnie narzędzie to sprawia, że zwykła myszka może zamienić się w potężne narzędzie do codziennych zadań.

Logitech MX Master 3 to także nowy sensor MX Darkfield o rozdzielczości 4,000 DPI z opcją jej dopasowania do własnych potrzeb. Mysz ma także pojemny akumulator, który ma wystarczać do około 70 godzin ciągłej pracy. Co ciekawe, w 3 minuty można naładować do 24 godzin pracy. Warto także wspomnieć o porcie USB typu C oraz o większych bocznych przyciskach. Przesunięto je zza bocznego kółka pod nie. Samo kółko również stało się większe.

Główny pokrętło stało się jeszcze bardziej precyzyjne – zastosowano tutaj specjalne elektromagnesy oraz dobrej jakości stal. A jak z ceną? Ta ma wynosić około 470 zł.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michałhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalach OSWorld.pl i PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 7 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Must Read