logitech g923 1
logitech g923 1

Firma Logitech G zaprezentowała kierownicę i pedały wyścigowe Logitech G923. Cały zestaw został zaprojektowany z myślą o maksymalnym realizmie i współczesnych e-kierowcach. Mamy tutaj metalową kierownicę pokrytą skórą i polerowane pedały. Producent zaimplementował również nowy mechanizm sprzężenia zwrotnego – TRUEFORCE.

Jest to autorska technologia sprzężenia zwrotnego, która rewolucjonizuje to, co jest możliwe w grach wyścigowych. Wykorzystując fizykę gry i dźwięk w czasie rzeczywistym, łączy się bezpośrednio z silnikami w grze, przetwarzając dane do 4000 razy na sekundę w celu uzyskania nowej generacji realizmu i szczegółów w obsługiwanych grach. Pozwala to graczom poczuć takie rzeczy jak, ryk silnika, trakcja opon, rodzaj podłoża i sprzężenie zwrotne kierownicy.

Ponadto zestaw ma wiele nowych funkcji, w tym:

Programowalne sprzęgło – umożliwia zawodnikom szybszy i czystszy start dzięki dwusprzęgłowemu sterowaniu, które zapewnia maksymalną trakcję i minimalną ilość dymu.

Wbudowany wskaźnik obrotów – wbudowane kolorowe światła LED wskazują zakres obrotów, ostrzegając zawodnika, gdy zbliży się do górnej granicy.

Elementy sterujące na kierownicy – elementy sterujące do gier są zintegrowane z kierownicą, co zapewnia pełną kontrolę w zasięgu ręki.

Progresywny pedał hamulca – nowa sprężyna progresywna zapewnia większą czułość, a wyższa czułość pedału hamulca dodaje więcej realizmu i kontroli.

24-punktowe pokrętło wyboru – wbudowane pokrętło wyboru umożliwia zawodnikowi regulację trakcji, momentu obrotowego, automatycznego zarządzania stabilnością, siły hamowania i innych parametrów.

Cena i dostępność

Zestaw kierownica i pedały Logitech G923 kompatybilny z PlayStation 4 oraz PC, będzie dostępny w sierpniu 2020 roku, w sugerowanej cenie detalicznej 1799 zł.

Logitech G923

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOlogitechg.com
Poprzedni artykułDreamHack Open Summer 2020: Jak zaprezentowało się MAD Lions na turnieju, jak zagrał Paweł “innocent” Mocek? – komentarz
Następny artykułMarkus “Kjaerbye” Kjaerbye oficjalnym zawodnikiem FaZe Clan. Debiut już na ESL One: Cologne 2020 – transfer
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj