fbpx
Strona głównaGamingGryGRIP: Combat Racing - nowa aktualizacja z wieloma nowościami

GRIP: Combat Racing – nowa aktualizacja z wieloma nowościami

Wired Productions udostępniło aktualizację do gry wyścigowej GRIP: Combat Racing. Tytuł obejmuje łącznie 27 torów, a gracze mogą wybrać rodzaj rozgrywki, korzystając z opcji takich jak tryb deathmatch, lokalne wyścigi przy podzielonym ekranie, turnieje online do 10 graczy, kampania w trybie pojedynczego gracza i 9 wymagających trybów Carkour.

Aktualizacja wprowadza:

Tryby drużynowe

Opcje drużynowe znajdą się teraz w centrum rozgrywki, dzięki dwóm nowym trybom:

  • Wyścigi drużynowe – gracze mogą dołączyć do czerwonej lub niebieskiej drużyny, aby walczyć w wybranym trybie wyścigowym: Classic Race, Ultimate, Elimination bądź Speed ​​Demon. Wygrywa drużyna z największą liczbą punktów.
  • Drużynowy Deathmatch – klasyczny deathmatch pomiędzy rywalizującymi drużynami. Wygrywa drużyna z największą liczbą punktów.

Tryby drużynowe są obsługiwane w trybie wieloosobowym i turniejowym. Każda ze stron (czerwona i niebieska) ma własny emblemat, tak aby lepiej się wyróżnić i podkręcić rywalizację.

Cztery nowe tory

  • Mindbender (Haze reverse) (Orbital Prime) (Miasto) – Zmodyfikowana wersja Haze reverse. Kluczowe sekcje zawierają wysoki skok, ostry wiraż i wąski odcinek w kanałach.
  • Naptha Valley (Jahtra) (Pustynia) – Tor niczym kolejka górska – jego trasa przebiega przez centrum wydobywania surowców, a kluczowe sekcje obejmują jaskinię złóż mineralnych, duże schodkowe łuki terenu i partie przebiegające wewnątrz ośrodka.
  • Hive Horizon (Orbital Prime) (Miasto) – Jazda bez trzymanki w promieniach zachodzącego słońca. Kluczowe sekcje obejmują jazdę pomiędzy korporacyjnymi budynkami, przejażdżkę po suficie z przewrotkami oraz wznoszącą się, spiralną drogę.
  • Spin cycle (Liddo5) (Las) – Kluczowe sekcje obejmują otwartą przestrzeń z pięknymi jesiennymi krajobrazami, zakręty  w tunelach, idealne do robienia “beczki”, szklane tunele i przeszkody aż do linii mety.

Level Cap

Maksymalny poziom został podniesiony do 40 oraz pojawią się nowe rodzaje lakieru i opon.

Garage Pack 2

Nowe skórki, naklejki oraz felgi dla wszystkich producentów. Dostępne indywidualnie za 1,99 € oraz w pakietach.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać