fbpx
Strona głównaGamingGryGeForce Academy of Gaming - nowy program akademicki od NVIDIA

GeForce Academy of Gaming – nowy program akademicki od NVIDIA

Firma NVIDIA ogłosiła dzisiaj rozpoczęcie programu GeForce Academy of Gaming. Na polski można to przetłumaczyć, jako Akademia Gaming GeForce. Studenci mogą wybrać dowolny z trzech głównych kierunków: sprzęt komputerowy (Hardware Studies), zarządzanie esportem (eSports Management) oraz „gamingozofia”(Gameosophy). Każdy z nich nauczy przyszłych twórców gier jak stworzyć kolejny tytuł definiujący dany gatunek. W przyszłym miesiącu ma został udostępnionych ponad 15 lekcji online, a kolejne będą się sukcesywnie pojawiać.

Omówionych zostanie sporo tematów, w tym badania urbanistyczne i planowanie, przyszłość sztucznej inteligencji w grach oraz lingwistyka internetowa.

Rejestracja jest bezpłatna, a wszyscy studenci otrzymają odpowiednie rekomendacje do uznanych szkół wyższych i uniwersytetów.

Na koniec objaśnimy, że GeForce Academy of Gaming będzie funkcjonował w ramach programu akademickiego NVIDIA Academic Program. Jest on poświęcony współpracy i wzmacnianiu relacji z profesorami i naukowcami na uniwersytetach. Celem jest jest inspirowanie nowatorskich innowacji technologicznych oraz poszukiwanie nowych sposobów wspierania badań naukowych, a także zdobywanie nowych doświadczeń w przekazywaniu wiedzy.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać