ESL oraz DreamHack podpisują umowę o transmisjach z Twitchem

0
58
logo esl
logo esl

ESL, największa e-sportowa firma na świecie oraz DreamHack ogłosili dziś podpisanie trzyletniego kontraktu z Twitchem. W związku z tym transmisje największych rozgrywek e-sportowych organizowane przez ESL i DreamHack będą upubliczniane na żywo wyłącznie na platformie Twitch w 2021 i 2022 roku. 

Umowa jest potwierdzeniem, że wspomniany podmiot jest globalnym partnerem medialnym najważniejszych rozgrywek ESL oraz DreamHack. W ramach porozumienia wszystkie turnieje rozgrywane w ramach Pro Tour w CS:GO, StarCrafta II i Warcrafta III –  Pro League, ESL One, Intel® Extreme Masters, DreamHack Masters, DreamHack Open, ESL National Championships – będą transmitowane na żywo w języku angielskim wyłącznie na platformie Twitch w 2021 oraz 2022 roku.

ESL i Twitch odgrywają kluczową rolę w historii e-sportu, jaki znamy. Kontynuacja naszego partnerstwa wzmocni nie tylko ofertę treści dla fanów, ale powiększy też społeczność e-sportową.

Benjamin Vallat, Wiceprezydent Rozwoju i Współpracy Korporacyjnej w Twitch

W ramach umowy Twitch stanie się centralnym źródłem transmisji z rozgrywek ESL oraz DreamHack. Firma współpracować będzie bezpośrednio z ESL i DreamHack nad wprowadzaniem integracji w transmisjach.

To partnerstwo to kamień milowy dla DreamHack, zarówno dla firmy jak i społeczności. Nasza współpraca z Twitch rozpoczęła się w 2009 roku gdy był to jeszcze Justin.tv – nowe, wpsólne partnerstwo medialne potwierdza naszą wieloletnią współpracę oraz podkreśla jak ważny i znaczący jest Twitch dla naszej społeczności, jednocześnie uwidacznia, jak wartościowe są dostarczane przez ESL/DreamHack treści e-sportowe dla globalnej społeczności Twitch.

Dyrektor Generalny DreamHack, Roger Lodewick

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułTotal War: Shogun 2 za darmo na Steam od Creative Assembly
Następny artykułNicolai “HUNDEN” Petersen nowym trenerem duńskiego zespołu Heroic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj