Bloody poszerzyła ofertę gamingowych klawiatur mechanicznych o nowe modele z podświetleniem RGB – B930, B975, B810R oraz B820R. Urządzenia oferują pełne, programowalne podświetlenie RGB wraz z animowanymi efektami. Możliwe jest stworzenie i zapisanie do 10 profili bazujących na 3 trybach iluminacji. Zachowane ustawienia można również przesyłać, dzieląc się nimi ze znajomymi. Możliwa jest także regulacja natężenia podświetlenia, jak i jego całkowite wyłączenie.

Klawiatury mechaniczne wykorzystują technologię optycznych przełączników mechanicznych Light Strike. Warto zaznaczyć, że Bloody B930 i B975 to pierwsze urządzenia w Polsce wyposażone w najnowszą, trzecią generację przełączników LK.

Technologia optycznych przełączników mechanicznych Light Strike aktywuje klawisze nawet o 30% wcześniej, a sygnał przesyłany jest aż 150 razy szybciej niż w klasycznych rozwiązaniach.

Technologia Light Strike Libra stabilizuje klawisze w jednej płaszczyźnie, dając użytkownikom większą kontrolę i zabezpieczając przed przypadkowymi wciśnięciami. LK Sound Creator to autorskie rozwiązanie, które niweluje zmiany brzmienia klawiszy wraz z ich zużywaniem, wytwarzając taki sam dźwięk po wciśnięciu ich po raz pierwszy, jak i po latach użytkowania.

Wszystkie z zaprezentowanych urządzeń wyposażono w technologię pełnego N-Key Rollover. Konstrukcje są również odporne na kurz i zachlapania, a pokryte nanopowłoką układy nie są podatne na korozję.

Modele B810R i B820R to klasyczne pod względem wyglądu mechaniczne klawiatury gamingowe. Dodatkowo B820R została wzmocniona przednim panelem wykonanym ze szczotkowanego aluminium.

Klawiatura B975 jest wyposażona w podkładkę pod nadgarstki. B930 to z kolei konstrukcja kompaktowa, pozbawiona bloku numerycznego i idealna dla użytkowników posiadających niewiele miejsca na biurku.

Najnowsze klawiatury Bloody są już dostępne w wybranych sklepach ze sprzętem komputerowym w cenach 249 zł (B810R, B820R), 269 zł (B930) i 289 zł (B975)