fbpx
Strona głównaSprzętASUS przygotowuje się do wprowadzenia marki AREZ dla kart Radeon

ASUS przygotowuje się do wprowadzenia marki AREZ dla kart Radeon

ASUS rozpoczęło przygotowania do wprowadzenia nowej marki kart graficznych o nazwie AREZ. Będzie to nazwa ekskluzywna, przeznaczona tylko dla kart Radeon RX i innych modeli od AMD. Marka powstała z powodu rezerwacji serii ROG – Republic of Gamers dla kart graficznych NVIDIA. MA to związek z wprowadzeniem przez NVIDIĘ jakiś czas temu programu GeForce Partner Program. Jest w nim klauzula, że dana marka kart nie może posiadać chipów innych, niż GeForce.

AREZ ma być tak samo dobry, jak ROG o posiadać wszystkie jego cechy. Prócz najlepszego procesu technologicznego i selekcji, karty mają posiadać najlepsze komponenty oraz chłodzenie.

ASUS AREZ

Obecnie pozostaje nam czekać, aż strona AREZ wróci do życia. Wygląda na to, że ASUS tymczasową ją zablokował.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

1 KOMENTARZ

  1. […] NVIDIA oficjalnie zamknęła swój program GeForce Partner Program. Od samego początku wzbudzał on spore kontrowersje wśród partnerów oraz graczy. Była to wręcz zagrywka monopolistyczna ze strony NVIDII. A według samego producenta miało to pomóc klientom w wyborze konkretnego produktu. Niestety, ale nawet sami partnerzy widzieli w tym kłopoty. Choćby taki ASUS, który musiał stworzyć osobną markę AREZ. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać