Strona głównaSprzętAMD pracuje nad trzema układami AMD Radeon RX Vega

AMD pracuje nad trzema układami AMD Radeon RX Vega

Im bliżej końca drugiego kwartału, tym w Internecie pojawia się coraz więcej informacji o kartach AMD Radeon RX Vega. W bazie benchmarki 3DMark TimeSpy znaleziono trzy nowe chipy o oznaczeniach 687F:C1, 687F:C2, i 687F:C3. Każdy z nich posiada 8 GB pamięci HBM2. Wiadomo również, że najsłabszy z nich jest szybszy od GTX 1070 i uzyskał 5721 punktów Graphics. Najszybszy natomiast ma wydajność taką, jak GTX 1080 Ti.

Czeka nas zatem bardzo duża konkurencja, zarówno wydajnościowa, jak i cenowa. NVIDIA przecież nie pozwoli odebrać sobie podium oraz rynku. Czekamy jeszcze na oficjalne wyniki.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać