fbpx
Strona głównaSprzętKarty graficzneASUS GPU Tweak III - nowa wersja narzędzia dla kart graficznych

ASUS GPU Tweak III – nowa wersja narzędzia dla kart graficznych

Około miesiąc temu miała miejsce premiera narzędzia GPU Tweak III od firmy ASUS. Trzecia iteracja aplikacji do monitoringu, podkręcania i zarządzania kartami graficznymi oficjalnie ma wersję 1.5.0.0. Cały interfejs programu GPU Tweak III został przetłumaczony na kilka języków: niemiecki, francuski, turecki, koreański oraz chiński uproszczony i tradycyjny.

ASUS GPU Tweak III

Jeśli domyślny język systemu Windows jest ustawiony na któryś z tych języków, program GPU Tweak III również automatycznie przełącza się na ten język po otwarciu. W pozostałych przypadkach językiem domyślnym jest angielski. Język można zmienić na ekranie Ustawienia.

ASUS GPU Tweak III

Do wielu ważnych przycisków i elementów interfejsu zostały dodane etykiety narzędzi. Domyślnie są one wyłączone, ale można je włączyć, przechodząc do Ustawień i klikając pole obok opcji “Pokaż etykiety narzędziowe interfejsu użytkownika”.

ASUS GPU Tweak III

W Monitorze dla układów GPU NVIDIA dodano nowe wskaźniki. Najbardziej godne uwagi są dwie różne metryki FPS oraz Render Present Latency, które mogą pomóc w śledzeniu czasu wykonania renderingu (czasu trwania klatki). W większości przypadków tego typu dane pomiarowe są przydatne tylko wtedy, gdy układ GPU jest obciążony (np. podczas działania gry lub benchmarku).

ASUS GPU Tweak III

Menu ekranowe obsługuje teraz wiele układów GPU. W stylu GPU Tweak III dodatkowe układy GPU są wyświetlane w kolumnach po prawej stronie. W stylu klasycznym pod danymi dotyczącymi CPU dodawane są wiersze dla dodatkowych układów GPU.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać