Strona głównaPcMod.plKonferencjeArkhamer 2017 - przyjedź i poznaj baśnie oraz legendy

Arkhamer 2017 – przyjedź i poznaj baśnie oraz legendy

Kaliski Klub Fantastyki Arkham zaprasza serdecznie wszystkich miłośników fantastyki na konwent Arkhamer 2017. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16 – 18 czerwca 2017 roku w Kaliszu. Jako miejsce kolejny raz wybrano Zespół Szkół nr 10 w Kaliszu, znajdujący się przy ul. Podmiejska 9a. Rok temu impreza przyciągnęła ponad 500 osób i pokazała, że Kalisz potrafi robić dobre konwenty w Polsce.

W tym roku motywem przewodnim będą baśnie i legendy, ale organizatorzy postarają się zafundować coś więcej.

Co uczestnicy będą mogli zobaczyć, podczas 3 dni:

  • Gości literackich i komiksowych
  • Setki godzin prelekcji
  • Kilka bloków tematycznych: blok popkultoralno-fantastyczny (pełen treści czerpanych z filmów i seriali), blok literacko-komiksowy (poświęcony twórczości pisanej i rysowanej), blok RPG (dla miłośników gier fabularnych i ich światów), blok larpowy (dla chętnych do sprawdzenia się w tej bliskiej teatrowi zabawie), blok mangi i anime (przeznaczony dla fanów kultury wschodu i jej wytworów), blok warsztatowy (aktywnie angażujący w tworzenie własnych dzieł), blok konkursowy (dla chętnych sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności), blok gier bitewnych (gdzie będzie można sprawdzić, jakim jest się strategiem) oraz blok gier planszowych (gdzie będzie można grać i bawić się przez cały czas).
  • Kilkanaście konkursów
  • Baśnie i legend, zarówno polskie jak i zagraniczne
  • Games room
  • Cosplay
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Warto przeczytać