fbpx
Strona głównaPcMod.plKonferencjeArkhamer 2017 - zgłoś swój program na Arkhamer

Arkhamer 2017 – zgłoś swój program na Arkhamer

Kaliski Klub Fantastyki Arkham rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń programów na konwent Arkhamer 2017. Propozycje można składać przez specjalny formularz na stronie wydarzenia. Jeśli z jakiejś przyczyny formularz nie działa, możecie po prostu wysłać informacje na maila program@arkhamer.pl.

Dodatkowe informacje o blokach znajdziecie w odpowiednim dziale na stronie. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 22 maja.

Arkhamer 2017 odbędzie się w dniach 16 – 18 czerwca 2017 roku w Kaliszu. Jako miejsce kolejny raz wybrano Zespół Szkół nr 10 w Kaliszu, znajdujący się przy ul. Podmiejska 9a. Rok temu impreza przyciągnęła ponad 500 osób i pokazała, że Kalisz potrafi robić dobre konwenty w Polsce.

W tym roku motywem przewodnim będą baśnie i legendy, ale organizatorzy postarają się zafundować coś więcej.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać