fbpx
Strona głównaPcMod.plKonferencjeArkhamer 2017 - na konwencie pojawi się sprzęt od firmy Zotac

Arkhamer 2017 – na konwencie pojawi się sprzęt od firmy Zotac

Arkhamer 2017 zbliża się wielkimi krokami. Lista chętnych do uczestniczenia w wydarzenia powiększa się z dnia na dzień. Do tego zacnego grona postanowiła dołączyć firma ZOTAC. W ramach organizowanego turnieju w Starcraft I gracze będą mieli okazję zagrać na ich komputerach ZBOX. Zapisy do turnieju będą prowadzone w piątek oraz sobotę z rana.

Podesłane zostaną modele ZBOX-SN970-BE, zwany też NEN Steam Machine oraz ZBOX-EI750-P-BE, które świetnie sprawdzą się we wspomnianych tytułach. Przez cały okres trwania konwentu będzie można podejść i zobaczyć, jak owe jednostki sprawują się w grach, czy korzystaniu z internetu.

Wiedzy na ich temat będziecie mogli zaczerpnąć od przedstawiciela portalu PcMod.pl – Michała Olber, który całe trzy dni będzie obecny na konwencie Arkhmaer 2017.

Szczegółowe informacje pojawią się na stronie konwentu i zaktualizowanym newsie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać