Kaliski Klub Fantastyki Arkham zaprasza serdecznie wszystkich miłośników fantastyki na konwent Arkhamer 2016. Wydarzenie odbędzie się w dniach 27-29 maja 2016 roku w Kaliszu. Jako miejsce kolejny raz wybrano Zespół Szkół nr 10 w Kaliszu, ul. Podmiejska 9a. Rok temu impreza przyciągnęła ponad 400 osób i sprawiła, że Kalisz pojawił się na konwentowej mapie Polski. W tym roku naszym motywem przewodnim są realia Warhammera, ale organizatorzy nie ograniczają się tylko do tego.

Co uczestnicy będą mogli zobaczyć, podczas 3 dni:

  • Gości literackich i komiksowych
  • Setki godzin prelekcji
  • Kilka bloków tematycznych: blok popkultoralno-fantastyczny (pełen treści czerpanych z filmów i seriali), blok literacko-komiksowy (poświęcony twórczości pisanej i rysowanej), blok RPG (dla miłośników gier fabularnych i ich światów), blok larpowy (dla chętnych do sprawdzenia się w tej bliskiej teatrowi zabawie), blok mangi i anime (przeznaczony dla fanów kultury wschodu i jej wytworów), blok warsztatowy (aktywnie angażujący w tworzenie własnych dzieł), blok konkursowy (dla chętnych sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności), blok gier bitewnych (gdzie będzie można sprawdzić, jakim jest się strategiem) oraz blok gier planszowych (gdzie będzie można grać i bawić się przez cały czas).
  • Kilkanaście konkursów
  • Bóstwa i wierzenia mrocznego warhammerowego świata fantasy
  • Games room
  • Cosplay

Koszt wejściówki na konwent został ustalony na 35 zł (pełen karnet, umożliwiający przebywanie na imprezie przez cały czas jej trwania i nocowanie w salach wspólnych). Dla osób chcących uczestniczyć tylko w dziennej części imprezy przygotowano wejściówki jednodniowe – piątek za 10 zł, sobota za 20 zł. Wstęp na Arkhamer w niedziele jest natomiast darmowy!

Organizatorzy Arkhamer 2016 uruchomili możliwość wcześniejszej akredytacji, a ten kto się skusi na kupno, otrzyma specjalny zestaw zestaw akredytacyjny z niespodzianką. Obecnie trwa także zbieranie osób chętnych na prelekcje, które otrzymają pełny zwrot akredytacji. Wszyscy chętni mają czas do końca kwietnia.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułPierwsze informacje o 3DS Max 2017
Następny artykułIntel Compute Stick z układem Intel Atom x5-Z8300
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.