ENCE z awansem na PGL Major Antwerp 2022!

0
89
Intel Extreme Masters Cologne 2023
Fot. ESL/Stephanie Lindgren

ENCE, w składzie którego gra Olek “hades” Miśkiewicz oraz Paweł “dycha” Dycha awansowali na PGL Major Antwerp 2022.

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy Anonymo Esports oraz ENCE był Overpass. Anonymo rozpoczęło grę po stronie broniącej i to całkiem dobrze, bo od zwycięstwa w rundzie pistoletowej, ale bardzo szybko odpowiedzieli reprezentanci ENCE, którzy po chwili wyszli na prowadzenie 5:1 i wydawało się, że będą mogli wygrywać kolejne rundy, ale nie do końca, bowiem Oskar “oskarish” Stenborowski i jego koledzy zaczęli odrabiać punkty do swoich rywali i to polskiemu zespołowi wyszło bardzo dobrze, bo wygrali pięć rund z rzędu, 5:6. Po chwili jednak podopieczni Eetu “sAwy” Sahy ponownie odpowiedzieli dwoma zwycięstwami, co dało im też przewagę w rundach 6:7. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla ENCE.

W drugiej połowie, Anonymo wygrało rundę pistoletową, ale to by było na tyle, bo później kolejne rundy wygrywało ENCE. W rezultacie, Anonymo Esports przegrało z ENCE wynikiem 16:9.

Drugą mapą rywalizacji był Mirage. Anonymo rozpoczęło po stronie atakującej, ale to Paweł “dycha” Dycha i jego koledzy wygrali rundę pistoletową oraz kolejną, co dało im prowadzenie. Wydawało się, że kiedy Anonymo odpowiedziało zwycięstwami w swoich rundach, będą mogli wygrywać też kolejne, ale to ENCE było zdecydowanie lepsze. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla ENCE.

W drugiej połowie rundę pistoletową oraz dwie kolejne wygrało ENCE, co dało im bardzo komfortową sytuację i przede wszystkim dużą przewagę nad polskim zespołem. Jednak po chwili, Anonymo zaczęło odrabiać punkty do swoich rywali, wygrywając pięć rund z rzędu, ale ponownie ENCE okazało się być lepsze. W rezultacie, Anonymo przegrało z ENCE wynikiem 16:10.

Warto dodać, że Anonymo Esports nie odpada jeszcze z rywalizacji o turniej w belgijskim mieście.

Transmisja z europejskich kwalifikacji RMR do PGL Major Antwerp 2022 z polskim komentarzem na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego. Więcej artykułów na temat PGL Major Antwerp 2022.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułASRock Radeon RX 6400 Challenger ITX 4G – nowa karta graficzna
Następny artykułCopenhagen Flames, Ninjas in Pyjamas oraz Players z awansem na PGL Major Antwerp 2022
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj