fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyAMD Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2 - nowe sterowniki

AMD Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2 – nowe sterowniki

Firma AMD udostępniła sterowniki graficzne dla profesjonalistów – AMD Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2. Producent zoptymalizowało i wyposażył je w certyfikaty dla 750 najważniejszych aplikacji w trybie Day-0. Warto tutaj nadmienić, że pakiet sterowników oferuje dostęp do w pełni akcelerowanego graficznie środowiska zdalnego. Testy przeprowadzono z użyciem benchmarku sPECviewperf 13 „3dsmax-06” na zdalnej stacji roboczej, wyposażonej w kartę graficzną AMD Radeon Pro WX 4100.

AMD Radeon Pro Software for Enterprise 19.Q2

Na koniec warto wspomnieć o funkcji „Driver Options”. Pozwala ona na bezproblemowe zainstalowanie sterownika Radeon Software Adrenalin 2019 Edition na profesjonalnej karcie graficznej. Przydaje się to szczególnie osobom tworzącym gry lub które lubią zagrać od czasu do czasu.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać