adata sc685 1
adata sc685 1

Marka ADATA dodała do swojej oferty nowy zewnętrzny dysk SSD – ADATA SC685. W kompaktowej obudowie o grubości 9.5 mm zamknięty został nośnik o pojemności do 250 GB do nawet 2 TB. Dysk zewnętrznych wyposażono w złącze USB typu C. Cała konstrukcja ma wymiary 84,7 x 54,8 x 9,5 mm i waży zaledwie 35 g. Dysk jest kompatybilny z komputerami, smartfonami, konsolami do gier czy telewizorami oraz z systemami Windows, Linux, MacOS i Android.

Model SC685 jest ponad 6 razy wydajniejszy od tradycyjnego zewnętrznego dysku twardego. Dysk osiąga do 530/460 MB/s podczas odczytu i zapisu danych. Skopiowanie filmu video w rozdzielczości 4K, zajmującego 10 GB, trwa w jego przypadku zaledwie 20 sekund.

Do dysku dołączone jest oprogramowanie HDDtoGo pozwalające na synchronizację i szyfrowanie danych. Aplikacja OStoGO pozwoli na stworzenie nośnika startowego z zainstalowanym systemem operacyjnym.

Zewnętrzny dysk SSD ADATA SC685 wkrótce trafi do sprzedaży i będzie dostępny w czterech wariantach pojemnościowych – 250 GB, 500 GB, 1 TB oraz 2 TB. Użytkownicy będą mogli wybrać jeden z dwóch dostępnych kolorów urządzenia – czarny lub biały. Ceny zostaną podane w dniu premiery sklepowej. Dysk będzie objęty 3-letnią gwarancją producenta.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOadata.com
Poprzedni artykułMasterLiquid ML240R RGB Phantom Gaming Edition – chłodzenie wodne
Następny artykułSteam Winter Sale 2019 – zimowa wyprzedaż gier na Steam
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj