Strona głównaSprzętZOTAC GeForce GTX 1070 Ti Mini - kolejny maluch w ofercie

ZOTAC GeForce GTX 1070 Ti Mini – kolejny maluch w ofercie

ZOTAC wprowadził do swojej oferty kartę graficzną ZOTAC GeForce GTX 1070 Ti Mini. Posiada ona rdzeń GP104-300, w którym znajdziemy 2432 rdzenie CUDA, 152 jednostki teksturujące, 64 jednostki ROP.  Mamy tutaj także 8 GB pamięci GDDR5 oraz 256-bitowy kontroler pamięci. Bazowy zegar procesora wynosi 1607 MHz, a maksymalna częstotliwość GPU Boost to 1683 MHz.

Łączna długość całej karty wynosi 211 milimetrów. Dzięki temu zmieści się bez problemów w obudowę pokroju Cougar QBX. Zamontowany dwuslotowy system chłodzenia nosi nazwę Ice Storm. Wyposażony jest w dwa wentylatory: 90 mm i 100 mm. Radiator posiada dużą powierzchnię oddawania ciepła. W nim to znajdują się trzy ośmiomilimetrowe, miedziane ciepłowody. Biegną wprost do miedzianej podstawy, która styka się z procesorem.

Ze złączy znajdziemy HDMI,2 x DisplayPort oraz DVI-D. Karta powinna pojawić się w sprzedaży już 2 listopada.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać