Strona głównaPcMod.plNewsyZOTAC wprowadza nowy rozszerzony Program Przedłużonej Gwarancji

ZOTAC wprowadza nowy rozszerzony Program Przedłużonej Gwarancji

ZOTAC wprowadził nowy rozszerzony Program Przedłużonej Gwarancji, który obejmuje teraz także mini-PC ZBOX. Dodatkowo wydłużono czas czas rejestracji z 14 do 28 dni dla wszystkich kart graficznych, płyt głównych i mini-PC. Warto przypomnieć, że dołączając do Programu Przedłużonej Gwarancji, użytkownik otrzymuje 3 lata dodatkowej ochrony, co daje w sumie 5 lat gwarancji.

Akcesoria mini-PC (kable zasilające, zasilacz, pilot zdalnego sterowania, odbiornik podczerwieni), pamięci, dysk twardy, SSD i bateria CMOS nie są objęte Programem Przedłużonej Gwarancji.

Źródło: zotac.com
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać