W dniach 6 – 8 października 2017 roku miały miejsce targi Poznań Game Arena 2017. Była to już 12 edycja największego wydarzenia z branży gier i rozrywki. Chcielibyśmy Was zaprosić do relacji.

Cosplay, czyli przebieranie się za ulubionych bohaterów z gier, filmów oraz książek

Cosplay to niesamowita pasja łącząca odgrywanie postaci jak i tworzenie przebrań. Jest to fenomen na skalę światową, który w Polsce jest już rozpowszechniony na dobre. Mieliśmy okazję porobić sporo zdjęć osób, które się przebrały.

Poznań Game Arena 2017 – cosplay

Hostessy ze stoisk

Tradycyjnie na targach niektóre stoiska posiadają swoje własne hostessy. Promują one stoisko oraz zachęcają osoby do odwiedzania.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCooler Master MasterKeys Pro L GeForce GTX Edition dla graczy
Następny artykułZOTAC GeForce GTX 1070 Ti Mini – kolejny maluch w ofercie
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.