zotac
zotac

Zotac wprowadziło do sprzedaży zewnętrzną stację graficzną AMP BOX Mini. Urządzenie posiada wymiary 230 x 183 x 99 mm oraz złącze Thunderbolt 3. To ostatnie pozwala na transfer danych z prędkością 40 Gb/s. Zasilanie jest doprowadzane przez zewnętrzny zasilacz o mocy 150 Watów.

W środku można umieścić kartę graficzną o maksymalnej długości 200 milimetrów oraz szerokości dwóch slotów. Co ciekawe, producent umożliwia podłączenie również wydajnego dysku SSD na złącze PCI-Express.

Z wyjść znajdziemy porty 4 x USB 3.0. Producent nie podał ceny ani dostępności Zotac AMP BOX.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułMicron praktycznie ukończył prace nad pamięciami GDDR6
Następny artykułAMD Radeon Software Adrenalin Edition 17.12.2 z naprawionymi błędami
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.