Zmiany w x-kom AGO. Oskarish oraz mhL na ławce rezerwowych!

2
65
x kom ago
x kom ago

Po zakończonej grze x-kom AGO w fazie grupowej ESL Pro League Season 12, zespół postanowił dokonać dwóch zmian w składzie. Na ławkę rezerwowych został przeniesiony sam prowadzący Oskar “Oskarish” Stenborowski, a wraz z nim na własną prośbę to samo postanowił zrobić Miłosz “mhL” Knasiak, który musi skupić się na edukacji.

Drużyna razem z Oskarem “Oskarishem” Stenborowskim jako prowadzącym zdobyła ESL Mistrzostwo Polski, a później awans do ESL Pro League Season 12, w którym zajęli siódme miejsce w fazie grupowej, jednak zaprezentowali się z dobrej strony. Pokonali chociażby takie zespoły jak Heroic, czy też G2 Esports. Jednak na tym nie koniec, bo sama organizacja potwierdziła, że są otwarci na rozmowy w sprawie transferu Oskara do innego zespołu.

“Na papierze nasz skład wyglądał obiecująco. Mocno wierzyliśmy, że wskoczymy na wyższy poziom. Widząc zaangażowanie Oskara i ilość pracy jaką wkłada w przygotowanie byłem dobrej myśli. Nie wszystko, co dobrze wyglądało podczas treningów, przekładało się na mecze oficjalne. Dlatego zdecydowaliśmy, że wraz z kończącym się kontraktem Oskara, będziemy poszukiwali innych optymalnych rozwiązań. Pomimo gry w ESL Pro League, nasz cel nie został jeszcze osiągnięty.”– skomentował Mikołaj “Minirox” Michałków, trener zespołu

Jeśli chodzi o Miłosza, sam poprosił o przeniesienie go na ławkę rezerwowych z uwagi na to, że obecnie musi skupić się na nauce.

“Musimy pamiętać, że mhL jest w klasie maturalnej i w nadchodzącym roku będzie podchodzić do egzaminu dojrzałości – jeżeli on sam czuje, że na tym etapie nie jest w stanie tego pogodzić z grą, my jako organizacja przyjmujemy to do wiadomości i wspieramy go w tej decyzji.” – komentuje Maciej Opielski, wiceprezes organizacji x-kom AGO

Na ten moment prowadzenie w zespole przejmuje Damian “Furlan” Kisłowski, ale na tym nie koniec, bo do składu dołącza znany nam już ze wcześniejszej gry w podstawowym składzie, Eryk “leman” Kocęba, który przez pięć miesięcy grał w AGO NEST, natomiast drugim zawodnikiem jest Brajan “DGL” Lemecha, który również grał w AGO NEST.

Skład x-kom AGO wygląda następująco:

  • Damian „Furlan” Kisłowski
  • Dominik „GruBy” Świderski
  • Maciej „F1KU” Miklas
  • Eryk „leman” Kocęba
  • Brajan „DGL” Lemecha
  • Mikołaj „minirox” Michałków – trener

Więcej informacji o zmianach w składzie x-kom AGO. Zapraszamy również do tekstu o tym, jak x-kom AGO prezentowało się w pierwszym tygodniu gry w ESL Pro League Season 12.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułFenomen Finna “karrigana” Andersena, przyjście Bymasa i doświadczenie u zawodników
Następny artykułAVEZ przegrywa ze SKADE w kwalifikacjach do Dreamhack Open Fall 2020 i odpada z dalszej rywalizacji o turniej główny
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj