ARCY ulega HAVU i odpada z turnieju SECTOR:MOSTBET!

0
102
rallen sad
rallen sad

W ramach fazy play-off turnieju SECTOR:MOSTBET ARCY podejmowało HAVU. W ostatecznym rozrachunku to Finowie odnieśli sukces, a ekipa Wiktora “Taza” Wojtasa musiała pożegnać się z zawodami.

TRAIN

Ta mapa była wyborem zespołu HAVU i widać było, że zawodnicy tej formacji od początku chcieli pokazać swoją dominacje. Zaczęli dobrze od wyniku 3:0, lecz Polacy starali się odpowiedzieć. Była to jednak próba nieudana, więc przegrali pierwszą połowę spotkania 9:6. ARCY się jednak nie poddało i doprowadziło w pewnym momencie do remisu 9:9. W dużym stopniu przyczynił się do tego Olek “hades” Miskiewicz, który wyróżniał się tle swojej drużyny, chociaż był to dopiero jego pierwszy mecz w barwach zespołu. Mimo to ARCY uległo na pierwszej mapie wynikiem 16:10

NUKE

Mapa wybrana przez polaków dała nam duże nadzieje i chęć odwetu na HAVU. Niestety zarówno dla kibiców jak i samych zawodników to Finowie ponownie wyszli zwycięsko. Udało im się wygrać pierwszą połowę 10:5, a następnie nie pozostawili złudzeń przeciwnikowi kończąc całe spotkanie wynikiem 16:6.

HAVU 2:0 ARCY (16:10,16:6)

HAVU tym zwycięstwem zapewniło sobie awans do półfinału, w którym czeka na nich już drużyna GODSENT. Cały turniej można śledzić za pośrednictwem strony HLTV.org.

Warto dodać, że było to pierwsze spotkanie ARCY w nowym składzie. Przez ostatnie dni do ich zespołu dołączył doświadczony zawodnik Filip “Neo” Kubski oraz młody i utalentowany snajper  Olek “hades” MiskiewiczTa dwójka zastąpiła innych polaków, którzy spędzili wiele miesięcy w barwach tej drużyny. Byli to Paweł “dycha” Dycha (obecenie Sprout) oraz Jacek “MINISE” Jeziak (od niedawna zawodnik ACTINA PACT).