XPG rozdaje darmowy zestaw montażowy LGA 1700 dla chłodzeń AIO LEVANTE 240 i 360

0
46
XPG LGA 1700

XPG, szybko rozwijający się dostawca systemów, komponentów i urządzeń peryferyjnych dla graczy, profesjonalistów esportowych i entuzjastów techniki, ogłasza możliwość otrzymania darmowego zestawu montażowego LGA 1700 dla chłodzeń wodnych All In One LEVANTE 240 i LEVANTE 360.

Bezpłatny zestaw montażowy dla 12. generacji procesorów Intel

Wraz z pojawieniem się na rynku nowych procesorów Intel Alder Lake-S 12. generacji, firma chce zapewnić klientom dostosowanie aktualnych chłodzeń wodnych do nowego standardu, umożliwiając odebranie darmowego zestawu montażowego dla rozwiązań AIO LEVANTE 240 i 360. Aby aplikować i uzyskać takie zestawy, trzeba wejść na stronę https://corp.adata.com/us/support/online  – a następnie, poprzez specjalny formularz znajdujący się w zakładce “Technical Support” – przesłać dowód zakupu chłodzenia wodnego XPG i 12. generacji procesora lub płyty głównej. W dalszej części procesu, obsługa klienta skontaktuje się z klientami, których sprzęt spełnia warunki akcji. Czas dostawy zależy od miejsca zamieszkania klienta. W paczce znajdują się wyłącznie materiały niezbędne do instalacji nowych procesorów.

Aby uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych rynków, prosimy o kontakt z najbliższym przedstawicielem XPG za pośrednictwem strony https://xpg.com/en/xpg.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułSłuchawki Logitech Zone Wired Earbuds już w sprzedaży
Następny artykułPredator Bajgiel w restauracjach Zdrowa Krowa — nowość nie tylko dla graczy
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.