Predator Bajgiel w restauracjach Zdrowa Krowa — nowość nie tylko dla graczy

0
44
Predator Bajgiel

Przedstawiamy kolejny owoc współpracy marki Acer i Predator z siecią restauracji Zdrowa Krowa. Efektem kooperacji jest wegetariański Predator Bajgiel, w którego składzie znalazł się m.in. autorski sos na bazie nowego, bezcukrowego napoju energetycznego dla graczy PredatorShot Sugar Free. Co więcej, przy zakupie bajgla każdy otrzyma cztery puszki PredatorShot Sugar Free za darmo.

Po tym, jak wielką popularnością cieszył się Predator Burger, firma Acer i Predator zdecydowała wejść na kolejny etap współpracy. I tak powstał Predator Bajgiel. Podstawą kanapki są wyselekcjonowane dodatki, w składzie znajdziemy: ser cheddar, colesław z czerwonej kapusty, ogórek zielony, cebulę, pomidor, sałatę karbowaną, aioli, wege kotlet oraz grant. Smak podkreśla autorski sos na bazie PredatorShot w wersji bez cukru.

Predator Bajgiel dostępny jest we wszystkich restauracjach Zdrowa Krowa — w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Opolu, Gliwicach i Rybniku. Cena bajgla to 38 zł.

Predator Bajgiel, to kanapka, która łamie schematy. Postanowiliśmy wraz ze Zdrową Krową zaproponować bajgla w wersji wegetariańskiej, aby móc dotrzeć do tej grupy osób, która podczas ostatniej akcji z Predator Burgerem nie miała okazji spróbować naszej propozycji. Teraz jest taka możliwość. Jednocześnie zapewniamy wszystkich miłośników mięsa, że smak kanapki jest naprawdę wyjątkowy i po prostu warto spróbować bezmięsnej alternatywy” — powiedział Jeremi Rybak, Country Marketing Manager w Acer Polska.

Więcej informacji na temat produktów Predator Bajgiel i PredatorShot będzie można znaleźć również na kanałach social media firmy Acer, marki Predator oraz restauracji Zdrowa Krowa.  

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułXPG rozdaje darmowy zestaw montażowy LGA 1700 dla chłodzeń AIO LEVANTE 240 i 360
Następny artykułkubik: wydaje się, że są jednym z faworytów do wygrania podczas tego turnieju – wywiad
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.