Polskie drużyny rozpoczynają rywalizację w turnieju cs_summit 6

0
32
kylar
kylar
Już dziś (22 czerwca) wystartuje cs_summit 6 – turniej, w którym uczestnicy walczą o cenne punkty, dające awans na listopadowego Majora w brazylijskim Rio de Janeiro. W europejskich rozgrywkach mamy dwa zespoły z Polski – AVEZ i PACT, duet ze Sprout i mantuu w OG. W rozgrywkach regionu amerykańskiego zobaczymy m.in. Team Envy z Michałem “MICHU” Müllerem.

Turniej kwalifikacyjny do Majora w Brazylii

cs_summit 6 to jeden z turniejów kwalifikacyjnych do Majora w brazylijskim Rio de Janeiro. Pula nagród dla regionu europejskiego wynosi 125 tysięcy dolarów. Dwie w pełni polskie drużyny oraz czterech Polaków w składach zagranicznych – to reprezentacja naszego kraju w rozpoczynającym się cs_summit 6.

Pierwsze mecze polskich drużyn, trudni rywale

W regionie europejskim zobaczymy mecze AVEZ Esport oraz Actina PACT, którzy wywalczyli swoje miejsca w otwartych kwalifikacjach. Przed nimi trudne zadanie – PACT zagra w pierwszej rundzie z duńskim MAD Lions, natomiast  podopieczni Jędrzeja “Bogdana” Rokity, AVEZ z c0ntact. Z kolei Michał “snatchie” Rudzki i Paweł “Dycha” Dycha w barwach Sprout oraz Mateusz “mantuu” Wilczewski pod banderą OG otrzymali zaproszenie do rozgrywek i rozegrają pojedynek między sobą.

Wszystkie pary pierwszej rundy przedstawiają się następująco.

  • Fnatic –  Nordavind
  • Heroic –  Endpoint
  • Dignitas –  FATE
  • MAD Lions –  PACT
  • Complexity –  Japaleno
  • BIG –  HAVU
  • c0ntact –  AVEZ
  • OG –  Sprout

System meczowy

Organizator przewidział system jednokrotnej eliminacji, dlatego porażka w pierwszej rundzie oznacza odpadnięcie z dalszej rywalizacji. Warto jednak pamiętać, że z 16 zespołów awans uzyska aż 5 z nich. Z tego powodu drużyny, które odpadną w drugiej rundzie zagrają w barażach o 5. miejsce w turnieju.

Jeśli PACT pokona duńskie MAD Lions, zagra o awans ze zwycięzcą meczu Dignitas – FATE. Jeśli AVEZ pokona c0ntact zmierzy się ze zwycięzcą meczu OG – Sprout. Oznacza to, że w tej części drabinki mamy 3/4 szanse, że na cs_summit 6 Europe zobaczymy Polaka.

W turnieju na Nowym Kontynencie udział w kwalifikacjach weźmie MICHU z Team Envy. Przez obecną sytuację na świecie, MICHU będzie rozgrywać mecze w niedogodnych warunkach z Europy. Polak wraz z drużyną zmierzy się z TeamOne w pierwszej rundzie o awans do turnieju głównego. Łącznie spośród ośmiu uczestników awansują trzy drużyny.

Polska transmisja z polskim komentarzem

Prawa do transmisji posiada Fantasyexpo. Polskim drużynom będzie można kibicować na transmisji, która odbędzie się na kanale ESPORT NOW. Jako, że pierwsze pojedynki odbywać się będą jednocześnie, relacja obejmie polskie składy, które będą pokazywane na dwóch kanałach AVEZ Esport na www.twitch.tv/esportnow zaś Actina PACT na www.twitch.tv/esn2. Spotkania skomentują Radek ‘Mad1’ Florkowski, Oskar ‘Deerfluffy’ Formella, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski, Kamil ‘Dziukens’ Dziuk oraz Olek ‘Vuzzey’ Kłos.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułWedług Michała: Complexity Gaming pokazało, że u zawodników jest forma. Pewne zwycięstwo na BLAST Premier Spring 2020
Następny artykułSamsung Odyssey G7 – pierwszy monitor gamingowy z krzywizną 1000R
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj