DreamHack Open Valencia 2018: Virtus.pro i AGO Esports odpadają z turnieju

0
82

Virtus.pro i AGO Esports nie zagrają już na turnieju w Hiszpanii. Niestety, ale dwie, polskie drużyny nie wyszły nawet z grupy.

Niewykorzystana szansa Virtus.pro w meczu z G2 Esports

Po wczorajszym meczu Virtus.pro przeciwko Fragsters było dużo znaków zapytań, jeśli chodzi o dalszą prezencję na tym turnieju, przegrywając 16:1 z Duńczykami, polski zespół nie miał dobrych nastrojów. W dzisiejszym meczu z G2 Esports, Virtus.pro walczyło oto, żeby pozostać w turnieju i o wyjście z grupy. Gra na pierwszej mapie była zdecydowanie lepsza, niż ta wczoraj i wydawało się, że formacja prowadzona przez Filipa “Neo” Kubskiego da sobie radę, ale niestety tak się nie stało, bowiem francuska drużyna zagrała lepiej i wygrała pierwszą mapę wynikiem 16:12.

Druga mapa już kompletnie nie wyszła podopiecznym Jakuba “Kubena” Gurczyńskiego, przegrali 16:5 i ostatecznie nie zagrają już w dalszej fazie hiszpańskiego turnieju.

AGO Esports zagrało lepiej w pierwszym meczu, ale w drugim było blisko jednak nie udało się

AGO Esports w pierwszym meczu zagrało z Giants, gra naprawdę wyglądała bardzo dobrze i pewnie pokonało portugalską formację wynikiem 2:0. Pierwsza mapa została wygrana przez drużynę Damiana “Furlana” Kisłowskiego aż 16:2, więc wysokim prowadzeniem. Druga mapa, już nie była taka dobra dla Polaków. Co prawda po pierwszej połowie wygrywali 8:7 ale w drugiej części meczu, Giants zagrało lepiej i można było powiedzieć, że może być dogrywka. W rezultacie AGO Esports pokonało Giants wynikiem 16:14.

Virtus.pro vs. G2 Esports – 12:15, 5:16 (0:2)
AGO Esports vs. Giants Gaming 16:2, 16:14 (2:0)
AGO Esports vs. North

 

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułCodemasters udostępniło oficjalne zrzuty ekranu z gry F1 2018
Następny artykułSummer Finals mistrzostw World of Warcraft Arena World Championship
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj