fbpx
Strona głównaGamingGryUbisoft publikuje zwiastun z gry Far Cry 5. Gracze pokazują rozgrywkę

Ubisoft publikuje zwiastun z gry Far Cry 5. Gracze pokazują rozgrywkę

Firma Ubisoft opublikowała kolejny zwiastun gry Far Cry 5. Tytuł ma umożliwiać minimum 15 – 16 godzin rozgrywki. I to dotyczy tylko samej fabuły. Jeżeli ktoś będzie chciał jeszcze wykonywać zadania poboczne, to czas ten może wzrosnąć do nawet 20 godzin. W tej wersji pojawi się także tryb współpracy. Całą grę będzie można przejść wespół z drugą osobą. Wliczając w to gracza komputerowego.

W sieci pojawiło się także sporo nowych filmów z rozgrywki. Wszystkie pochodzą z niedawnego pokazu, przeprowadzonego przez francuską firmę.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać