hyper scape 3
hyper scape 3

Firma Ubisoft ogłosiła, że gra Hyper Scape debiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Jest to strzelanka typu sci-fi, w której akcja została umieszczona w 2054 roku. Dodatkowo ma ona zaimplementowany tryb battle royale z rozgrywką do maksymalnie 100 graczy.  Akcja gry toczy się w wirtualnym mieście Neo-Arcadia, gdzie dostępne są innowacyjne mechaniki rozgrywki, takie jak hakowania, fuzja, rozkład, ostateczna walka i wiele innych.

Poprzez Hyper Scape Crowncast, rozszerzenie Twitcha stworzone przy współpracy z Twitch, Hyper Scape oferuje niepowtarzalne wrażenia dla widzów, ale też nowe narzędzia dla streamerów, aby ci mogli wchodzić w interakcje ze swoją społecznością.

Hyper Scape

W dniu premiery rozpoczął się również premierowy sezon gry, zatytułowany „Pierwsza zasada”. Na graczy czeka tajemnica związana z korporacją Prisma Dimensions, którą ci będą musieli rozwiązać. Wspomniane odłamki pamięci gracze mogą zbierać, aby dowiedzieć się więcej o niektórych postaciach i wydarzeniach. Co tydzień, w świecie gry ukryty zostanie nowy odłamek pamięci, który gracze będą mogli znaleźć i zebrać. Oprócz odłamków pamięci, podczas pierwszego i kolejnych sezonów będą udostępniane komiksy, rozszerzające fabułę gry.

W czasie sezonu pierwszego gracze przetestują nową zawartość, sprawdzą funkcje  Crowncast i dowiedzą się więcej o całym świecie. Sezon I zawierać będzie w sumie 11 rodzajów broni i 11 hakowań. Oprócz Solo i Squad Crown Rush, w sezonie pierwszym planowane są dodatkowe tryby ograniczone czasowo.

Nowe funkcje rozszerzenia Hyper Scape Crowncast dla Twitch

Pierwszy sezon wprowadzi funkcję do rozszerzenia Hyper Scape Crowncast dla Twitch: Kudos. Jest to narzędzie pozwalające widzom wspierać swoich streamerów i reagować na najbardziej ekscytujące chwile poprzez efekty wizualne w grze podczas starcia konkretnego streamera. Kudos można kupić za Twitch Bits, wirtualne towary, pokazujące wsparcie dla streamerów.

Hyper Scape

Dzięki Hyper Scape Crowncast, widzowie mogą też zaliczać postępy w przepustce bitewnej (bezpłatnej i premium) poprzez oglądanie streamów na Twitch. Streamerzy mogą zapraszać widzów do swoich drużyn, a dołączenie będzie kwestią kilku kliknięć. Funkcja głosowania na wydarzenia pozwalająca widzom wpływać na rozgrywki w czasie rzeczywistym zostanie w pierwszym sezonie rozszerzona o nową kartę wydarzenia, zwaną „Lethal Melee”. Podczas wydarzenia „Lethal Melee” broń do walki wręcz może wyeliminować przeciwników jednym ciosem. W sumie, w rozszerzeniu Hyper Scape Crowncast dostępnych będzie dziewięć kart wydarzeń.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOubisoft.com
Poprzedni artykułAMD Ryzen Threadripper Pro – platforma dla stacji roboczych
Następny artykułWywiad z Łukaszem “Hermesem” Pożyczkiem na temat ESL One: Cologne 2020
Piotr Bieńkowski
Miłośnik technologii najnowszych ale i tych starych . Uzależniony od wszystkiego co związane z komputerami oraz grafiką komputerową . Wolne chwile spędza nad fotografia i tworzy strony internetowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.