fbpx
Strona głównaGamingGryAssassin’s Creed: Origins umożliwi zwiedzanie grobowców

Assassin’s Creed: Origins umożliwi zwiedzanie grobowców

Ubisoft ujawniło, że w grze Assassin’s Creed: Origins będzie można zwiedzać grobowce. Jest to o tyle ważna wiadomość, ponieważ akcja nowej części dzieje się w starożytnym Egipcie. Deweloperzy przyłożyli się dość mocno do swojego zadania. Nawiązano kontakty z historykami, którzy znają ten okres w dziejach Egiptu i mogli powiedzieć, jak wyglądały w rzeczywistości piramidy i ich wnętrza.

Assassin’s Creed: Origins

Każdy grobowiec w grze będzie inny. Zawarte w nich będą różne zagadki do rozwiązania oraz utrudnienia w poruszaniu się. Będzie można znaleźć ukryte komnaty oraz sporo skarbów.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać