The Change is NOW!- już 8 lipca eksperci wypowiedzą się na temat kondycji branży gamingowej

0
74
forum fantasyexpo material prasowy
forum fantasyexpo material prasowy

Esport Gaming Forum 2020 – The changeisnow to tytuł zbliżającej się konferencji online, która podejmie tematykę aktualnych przemian w branży esportowej i gamingowej. O tym jak zmieniło się podejście do biznesu oraz jakie szanse pojawiły się w tym sektorze porozmawiają zaproszeni goście.

W ostatnim czasie nastąpiła zasadnicza zmiana w funkcjonowaniu społeczeństw i biznesu. Zmierzamy w kierunku cyfrowej rzeczywistości, w której praca i konsumpcja rozrywki są zdalne. To ogromne wyzwanie dla branży gamingowej oraz spora szansa dla marketerów, którzy mogą precyzyjnie trafić z komunikacją do coraz liczniejszej grupy skoncentrowanej wokół gamingu i esportu.

Niespodziewanie esport znalazł się w centrum zainteresowania osób i branż, które wcześniej traktowały go wyłącznie jako ciekawostkę. To duża szansa, ale jej wykorzystanie wymaga zrozumienia sytuacji, wyciągnięcia wniosków i podjęcia właściwych decyzji. W tym ma pomóc Esport Gaming Forum i zaproszeni przez nas eksperci. – mówi Maciej Sawicki, devils.one

Na program konferencji składają się cztery panele dyskusyjne, których tematyka przedstawia się następująco:

The Change is NOW!- już 8 lipca eksperci wypowiedzą się na temat kondycji branży gamingowej 1

Udział w konferencji potwierdzili znakomici prelegenci, wśród których znajdziemy takie persony jak Alan Chou (meta.us), Jorge SchnuraBecerro (MAD Lions), Mariusz Gąsiewski (Google), Anton Krasun (Twitter), TorstenHaux (ESL), Alexander Lewin (BLAST), Paul Bragiel (BragielBrothers), Łukasz Żołynia (G2 Esports), MishaSher (Mediacom Sport & Entertainment), Philipp Neubauer (BIG) i inni.

Konferencja The changeisnow planowana jest w dniu 8 lipca. Całość wydarzenia będzie dostępna online. Oprócz paneli dyskusyjnych dla uczestników konferencji przygotowane będą też webinary w których głos zabiorą liderzy rynku gamingowego w Polsce – devils.one, Polsat Games, Fantasyexpo oraz BriefEsports.. Szczegółowe informacje dotyczące konferencji można znaleźć na stronie konferencji oraz na kanałachsocial media organizatora. Event rozpocznie się o godzinie 13 i w całości będzie dostępny na platformie hopin.to, za pośrednictwem której należy się zarejestrować.

Letnia konferencja The changeisnow nie przekreśla wcześniejszych planów organizatorów, którzy planują jesienią bieżącego roku kolejną edycję Esport Forum Gaming.

W październiku 2019 roku odbyła się druga edycja Esport Gaming Forum, której głównym celem było promowanie cyfrowej rozrywki oraz sportów elektronicznych w kręgach biznesowych i marketingowych. Transmisja na żywo z wydarzenia zgromadziła przed ekranami monitorów wówczas 20 000 widzów, którzy mogli wysłuchać 57 prelegentów na 2 scenach: edukacyjnej i biznesowej. W sumie transmisja trwała 15 godzin, w ciągu których zaproszeni eksperci – dziennikarze, trenerzy, streamerzy, organizatorzy turniejów esportowych, przedstawiciele drużyn esportowych oraz wydawcy gier dzielili się wiedzą i doświadczeniem ze społecznością marketerów oraz fanów esportu i gamingu.

Zapraszamy do tekstu z  drugiej edycji Esport Gaming Forum.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułSamsung Odyssey G9 – monitor dla graczy z zakrzywieniem 1000R
Następny artykułFaZe Clan zainteresowane jest brytyjskim zawodnikiem Teamu Vitality
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.