Lukas “gla1ve” Rossander nie zagra na ESL One: Cologne 2020

1
49
esl
esl

Lukas “gla1ve” Rossander opublikował w mediach społecznościowych informację, w której napisał, że nie zagra podczas ESL One: Cologne 2020. Duża część kibiców e-sportowych zastanawiała się nad tym, w jakim składzie zagrają Duńczycy, ale teraz już wiadomo, że w tym zespole nie będzie samego prowadzącego i kapitana zespołu.

Lukas “gla1ve” Rossander na Twitterze umieścił następującą informację:

Dotychczas, Lukas “gla1ve” Rossander zagrał na trzech turniejach ESL One: Cologne:

– ESL One: Cologne 2016 – 5. miejsce
– ESL One: Cologne 2018 – 3. miejsce
– ESL One: Cologne 2019 – 3. miejsce

Jakiś czas temu pisałem tekst na temat transferów oraz zmian kadrowych w duńskiej formacji. Odkąd na urlop poszedł Lukas “gla1ve” Rossander oraz Andreas “Xyp9x” Højsleth, drużynie pogorszyły się wyniki na turniejach. To nie była ta drużyna, którą znamy ze świetnych występów, dominującą światową scenę Counter-Strike’a w latach 2018-2019. Widać, że u Duńczyków coś nie grało, co przyczyniło się również do takich, a nie innych wyników.

Nie wiadomo teraz, czy Astralis w ogóle będzie w stanie rywalizować z najlepszymi formacjami na świecie w innym składzie, i czy również będzie mogło stawić opór swoim turniejowym oponentom. Wiemy doskonale, że Lukas Rossander to obecnie najlepszy prowadzący na świecie, argumentem na to może być fakt, że dzięki jemu prowadzeniu Astralis wygrało cztery Majory z rzędu. Oczywiście, cała drużyna gra rewelacyjnie bez dwóch zdań, ale to jednak on prowadzi zespół, daje pomysły, taktyki, zagrania.

Nie wiadomo również, co będzie dalej z Andreasem “Xyp9x” Højslethem, który jak na ten moment nie podaje żadnych informacji dotyczących końca urlopu. Astralis ma skład, ale pojawia się pytanie: Czy to wystarczy na dzisiejszą scenę światowego Counter-Strike’a, która niezwykle się wyrównała? Duńczycy mają w swojej drużynie trzech najbardziej doświadczonych zawodników: Nicolai “device” Reedtz, Peter “dupreeh” Rasmussen, Emil “Magisk” Reif, ale są również inni gracze, którzy nie mają tak ogromnego doświadczenia na scenie.

Skład Astralis wygląda następująco:

– Nicolai “device” Reedtz
– Peter “dupreeh” Rasmussen
– Emil “Magisk” Reif
– Lukas “Bubzkji” Andersen
– Patrick “es3tag” Hansen
– Danny “zonic” Sørensen

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDreamHack Open Summer 2020: Przewodnik po turnieju
Następny artykułDamian “DD Esport” Dąbrowski o DreamHack Open Summer 2020: “Świeżość. To jest spora zaleta.” – wywiad
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj