Natus Vincere – od Intel Extreme Masters Katowice 2020 do BLAST Premier Spring

0
34
s1mple
Fot. BLAST
Obecna forma rosyjsko-ukraińskiego zespołu Natus Vincere daje dużo do myślenia. Przede wszystkim dlatego, że po zwycięstwie w wielkim finale katowickiego turnieju Intel Extreme Masters wydawało się, że Oleksandr “s1mple” Kostyliev i jego zespół to będzie ta drużyna, która może namieszać na światowej scenie Counter-Strike’a. 

Po Intel Extreme Masters Katowice 2020 miało być tak dobrze

No właśnie, po katowickim turnieju wydawało się, że Natus Vincere w tym roku zastąpi duńskie Astralis w rywalizacji o bycie najlepszą w Europie, ale także i na świecie. W końcu w pięknym i niespodziewanym stylu pokonali francusko-bałkański skład G2 Esports, chociaż wydawało się że w finale to Francuzi mogą uzyskać przewagę, a jednak zostali pokonani. 

Dalsze turnieje w wykonaniu Natus Vincere

Ciekawym faktem jest to, że po Intel Extreme Masters Katowice 2020 ludzie myśleli, że ukraińska organizacja w tym roku może rywalizować m.in z Astralis o tytuł mistrzowski, szczególnie że w bezpośredniej, półfinałowej rywalizacji Natus Vincere pokonało Astralis 2:0. 

Wtedy było zdziwienie

Po tym, jak czterech Rosjan i jeden Ukrainiec pokonali Duńczyków było dużo znaków zapytania w kierunku Natus Vincere, a jeszcze bardziej w kierunku Astralis, bo przegrać z Natus Vincere 2:0, kiedy wiesz że możesz w tym roku być ponownie najlepszym zespołem na świecie? 

Droga do Rio – a może jednak niekoniecznie?

Rozpoczął się turniej ESL One: Road to Rio dla różnych regionów świata. Występ Natus Vincere nie był najlepszy. Zajęli dopiero 8. miejsce. Od tego momentu, w zasadzie od tego turnieju, forma drużyny zaczęła zmieniać się dynamicznie, a co za tym idzie? Wyniki.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułFantasyexpo nowym właścicielem dwóch tytułów – CD-Action i PC Format
Następny artykułZdaniem Kamila – Fenomen niemieckiego zespołu BIG.
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj