riot forge
riot forge

Riot Games ogłosiło utworzenie nowej grupy publikacyjnej o nazwie Riot Forge. Jej celem będzie współpraca ze zweryfikowanymi zewnętrznymi deweloperami, żeby stworzyć zupełnie nowe gry, które rozszerzą uniwersum League of Legends (LoL). Nowe tytuły mają trafić do graczy, którzy będą chcieli poznać świat oraz przeżyć różne przygody.

Nowe gry będą uzupełniać tytuły, nad którymi Riot Games pracuje wewnętrznie i które zostały ogłoszone podczas obchodów 10-lecia LoL-a. Riot Forge nawiąże bardzo ścisłą współpracę z zewnętrznymi deweloperami. Ma to zapewnić ciągłość rozwoju i tworzenia różnych tytułów.

Chylimy czoła przed współpracującymi z nami deweloperami, którzy przejawiają tak głęboką pasję do pracy nad grami osadzonymi w uniwersum LoL-a, które oferuje im nieograniczony potencjał twórczy, dzięki ekspansywnemu światowi i bogatej gamie bohaterów .Czujemy się szczerze zobowiązani, żeby pomóc naszym deweloperom w osiągnięciu długoterminowego sukcesu. Razem postaramy się zapewnić niesamowite doświadczenia najróżniejszym graczom.

— stwierdziła Leanne Loombe, szefowa Riot Forge.

Zawsze poszukujemy nowych sposobów na przybliżenie świata Runeterry i jego bohaterów zarówno stałym, jak i nowym odbiorcom we wszystkich zakątkach kuli ziemskiej. Na całym świecie istnieje tylu utalentowanych twórców gier, którzy mają wyjątkowe doświadczenie i umiejętności z najróżniejszych dziedzin w zakresie rozwoju gier. Bardzo nas cieszy, że to, co ma do zaoferowania League, będziemy mogli zaprezentować razem w różnych grach.

— powiedział Greg Street, wiceprzewodniczący zespołu ds. własności intelektualnej i rozrywki w Riot Games.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

ŹRÓDŁOriotforgegames.com
Poprzedni artykułPowerColor Radeon RX 5500 XT – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułStar Wars Jedi: Fallen Order otrzymuje nowy tryb fotograficzny
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.