fbpx
Strona głównaPcMod.plNewsyPunk Wars - taktyczna gra turowa w postapokaliptycznym świecie

Punk Wars – taktyczna gra turowa w postapokaliptycznym świecie

Studia Jujubee S.A. i Strategy Forge ogłosiły premierę gry Punk Wars. Jest to taktyczna gra turowa typu 4X, nastawiona na walkę. Czerpie ona mocno inspirację z tytułów Cywilizacja i świata Mad Maxa. Akcja gry umiejscowiona jest w postapokaliptycznym świecie, w którym ruiny ongiś potężnego megamiasta stają się areną śmiertelnej walki pomiędzy czterema korporacjami, chcącymi ustanowić monopol swoich rządów.

Punk Wars zawiera cztery zróżnicowane frakcje: Steampunk, Dieselpunk, Atompunk i Steelpunk. Każda z frakcji chce doprowadzić, by świat wkroczył w nową erę, korzystając tylko z jej unikalnych technologii.

Tytuł jest dostępny na platformach Steam oraz GOG.COM. Gra jest oferowana w promocyjnej cenie 62,99 PLN.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

Warto przeczytać