NDE AGO przegrywa drugi mecz i odpada z V4 Future Sports Festival Play-In

0
25
WePlay Academy League Season 3
milosz mhl knasiak x kom ago

NDE AGO w pierwszym meczu przegrało z eSuba, a w drugim musiało uznać wyższość Sinners i w rezultacie odpadło z V4 Future Sports Festival Play-In.

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy NDE AGO oraz Sinners był Ancient. Polacy zaczęli mecz po stronie broniącej, wygrywając rundę pistoletową, ale szybko odpowiedzieli rywale z Czech, by następnie to polscy zawodnicy przejęli inicjatywę i wygrali kolejne rundy. Po chwili jednak to Czesi dali o sobie znać i był remis. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7.

W drugiej połowie, reprezentanci Sinners wygrali rundę pistoletową i kolejne dwie, 11:7. Damian “Furlan” Kisłowski i jego koledzy wygrali dwie rundy z rzędu, 11:9. Jednak po chwili sytuacja na mapie zmieniła się na, Sinners zdominowali polski zespół, wygrywając cztery rundy z rzędu, 15:9. W rezultacie, Sinners pokonało NDE AGO wynikiem 16:11.

Drugą mapą było Inferno. NDE AGO rozpoczęło grę po stronie broniącej, ale to Sinners wygrało rundę pistoletowa i sześć kolejnych rund z rzędu, wychodząc na prowadzenie 7:0. Dopiero po chwili Polacy odpowiedzieli, 7:1, a nawet zaczęli odrabiać punkty do swoich rywali, 8:4. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 10:5 dla Sinners.

W drugiej połowie, Damian “Furlan” Kisłowski i jego koledzy wygrali rundę pistoletową oraz kolejną, 10:7. Jednak później Sinners całkowicie zdominowało NDE AGO wygrywając sześć rund z rzędu. W rezultacie, NDE AGO przegrało z Sinners wynikiem 7:16 i odpadło z dalszej rywalizacji w turnieju.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułWisła All in! Games przegrała pierwszy mecz na V4 Future Sports Festival
Następny artykułPunk Wars – taktyczna gra turowa w postapokaliptycznym świecie
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.