fbpx
Strona głównaGamingGryJujubee udostępnia kolejne pomieszczenie z gry KURSK

Jujubee udostępnia kolejne pomieszczenie z gry KURSK

Jujubee S.A. udostępniło krótki filmik z gry KURSK. Tym razem możemy zobaczyć pomieszczenie będące warsztatem na łodzi podwodnej. Modele są bardzo szczegółowe i dobrze oddają klimat ludzi tam przebywających.

KURSK – Sneak Peek #3 – The Workshop

It's time for the new sneak peek from KURSK. This time a short preview of the workshop. Recorded in 2560×1440 60fps resolution on a single GeForce GTX 1080 (recommended for QHD/4K play).—Pora na kolejną zajawkę z KURSKA. Tym razem krótkie spojrzenie na warsztat. Materiał nagrany w rozdzielczości 2560×1440 w 60 klatkach na karcie GeForce 1080 (rekomendowana dla rozgrywki w rozdzielczości QHD/4K).

Julkaissut Jujubee Perjantai 13. heinäkuu 2018

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Michał Olber
Michał Olberhttp://olber.pl/
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Warto przeczytać