Polskie studio Jujubee S.A. ogłosiło swą najnowszą produkcję – Dark Moon. Tytuł ten to połączenie gry strategicznej i survivalowej, w której, aby przetrwać, należy unikać żarzących promieni Słońca. Naszym zadaniem będzie zbieranie zasobów, ulepszenia mobilnej bazy oraz podejmowanie trudnych decyzji moralnych. Gra nastawiona jest na mikro zarządzanie oraz dbanie o to, aby nasza kolonia przetrwała.

Z dostępnych informacji wiemy, że promienie słoneczne niszczą wszystko, czego dotkną. Tym samym gracz będzie musiał się ciągle przemieszczać przy użyciu Mechaplex-a. Jest to gigantyczny, wielozadaniowy pojazd inżynieryjny, który dodatkowo jest centrum dowodzenia. Dodatkowo tutaj będzie można budować nowe obiekty, badać technologie i ulepszać umiejętności.

Dark MoonTeren, na którym przemieszcza się gracz, jest nieznany. Tym samym trzeba cały czas skanować teren i wykrywać przeszkody przy pomocy dronów. Dojdą do tego ocalali rozbitkowie, chcący dołączyć do konwoju. Trzeba będzie o nich zadbać.

Dark Moon

Wstępna data premiery Dark Moon została przewidziana na czerwiec 2020 roku.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułRadeon Software Adrenalin 2020 Edition – nowe sterowniki od AMD
Następny artykułDiabotical jako tytuł free2play na Epic Games Store
Michał Olber
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.