pcmark 10 logo
pcmark 10 logo

UL Benchmark udostępniło dwa nowe testy do aplikacji PCMark 10 Professional EditionPCMark 10 battery life benchmark oraz PCMark 10 Applications benchmark. Pierwszy z nich ma za zadanie sprawdzić sprawdzenie żywotności akumulatora w naszym komputerze. Dostępne ma być 5 różnych scenariuszy: Nowoczesne biuro, Aplikacje, Filmy, Gry i w spoczynku (Modern Office, Applications, Video, Gaming, i Idle).

PCMark 10 battery life benchmark

Drugi benchmark natomiast to sprawdzanie wydajności komputera w realnym środowisku pracy. Wykorzystywane do tego są takie aplikacje, jak Word, Excel, PowerPoint oraz Edge.

PCMark 10 Applications benchmark

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDreamHack Masters Dallas 2019: FaZe Clan zagra z Team Liquid
Następny artykułBallistix Elite DDR4 podkręcone do prędkości 5758.5 MHz
Zawodowo zajmuję się pisaniem newsów i artykułów na portalu PCMod.pl. Prócz tego składam i naprawiam komputery dla znajomych oraz klientów. Moja przygoda z komputerami, zaczęła się pod koniec liceum, czyli w roku 2005, kiedy to złożyłem swój pierwszy zestaw. Wciągnęło mnie to na tyle, że do dnia dzisiejszego nie ma dnia, abym nie dowiedział się czegoś nowego ze świata nowoczesnych technologii. Kiedy inni pasjonują się super samochodami, ja potrafię ucieszyć się z dobrze wyglądającego i wydajnego procesora, płyty głównej, karty graficznej, obudowy itp. Od przeszło 10 lat przygotowuję wirtualne konfiguracje i składam komputery. Jest to moja wielka pasja, którą staram się należycie pielęgnować, codziennie ucząc się czegoś nowego i utrwalając obecną wiedzę do perfekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj