Markus “Kjaerbye” Kjaerbye zostanie nowym zawodnikiem FaZe Clan? – transfer

1
50
dreamhack open leipzig 2020
dreamhack open leipzig 2020

Według informacji podanych przez portal HLTV.org, w FaZe Clan będzie zmiana zawodników, ale takiej to chyba sobie nie byliśmy w stanie wyobrazić. Za Litwina, Aurimasa “Bymasa” Papirasa do składu ma dołączyć były zawodnik duńskiego North, Markus “Kjaerbye” Kjaerbye.

Karierę Duńczyka można zapisać graficznie jako hiperbola, bowiem historia jego gry jest dość specyficzna. Najpierw grał w Astralis, z którym wygrał ELEAGUE Major Atlanta 2017, by rok później po dość nieudanym dla siebie turnieju również najwyższej rangi – ELEAGUE Major Boston 2018 przejść do innego, duńskiego zespołu – North. Sądził, że w ten oto sposób stanie się jeszcze lepszym zawodnikiem, co również przyczyni się do osiągania sukcesów na światowej scenie.

Prawda okazała się być zupełnie inna, Markus “Kjaerbye” Kjaerbye i North prezentowali się słabo, co również miało bezpośrednie przełożenie na wyniki, a wyglądały tak, jak wyglądały. U boku Mathiasa “MSL” Lauridsena i jego kompanów, Markus Kjaerbye spędził 2.5 roku. W lipcu bieżącego roku, duński zawodnik zdecydował się na odejście z North.

Jego przerwa nie trwała zbyt długo. Okazuje się, że Duńczykiem zainteresowane jest FaZe Clan. Zdziwieni? Na ten moment trudno cokolwiek powiedzieć o decyzji amerykańskiej organizacji. Możliwe, że gdy faktycznie ten transfer będzie oficjalny, Markus Kjaerbye zacznie grać na swoim najwyższym poziomie i razem ze swoimi, nowymi kolegami zacznie osiągać sukcesy. Czy tak będzie? Przekonamy się o tym już niedługo, a dokładnie to za około dwa tygodnie.

Za dwa tygodnie rozpoczyna się jeden z największym turniejów e-sportowych: ESL One: Cologne 2020, na którym prawdopodobnie będzie jego oficjalny debiut w zespole.

Największym zaskoczeniem z tego wszystkiego może być fakt, że skład postanowił zmienić Litwina, młodego zawodnika, którym jest Aurimas “Bymas” Papiras, ale to temat na oddzielny tekst.

Zobaczymy, jak sprawa się ułoży dalej. Ja pisząc ten tekst jestem nieco zaskoczony takimi informacjami, bo nie spodziewałem się takich decyzji od strony FaZe Clan.

Skład FaZe Clan będzie wyglądał następująco:

  • Håvard „rain” Nygaard
  • Nikola „NiKo” Kovač
  • Marcelo „coldzera” David
  • Helvijs „broky” Saukants
  • Markus „Kjaerbye” Kjærbye
  • Janko „YNk” Paunović – trener
Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułDamian “DD Esport” Dąbrowski o DreamHack Open Summer 2020: “Świeżość. To jest spora zaleta.” – wywiad
Następny artykułSami “xseveN” Laasanen dołącza do zespołu HAVU Gaming – transfer
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj