ENCE z dychą i hadesem zagra na PGL Major Stockholm 2021!

0
28
PGL Major Stockholm 2021
Fot. Good Game League - Maciej Kołek

To już pewne, ENCE w składzie którego gra dwóch polskich zawodników, Paweł “dycha” Dycha i Olek “hades” Miśkiewicz zagrają na PGL Major Stockholm 2021! Wczoraj międzynarodowy skład pokonał G2 Esports i dzięki temu uzyskali awans. 

Pierwszą mapą rywalizacji pomiędzy ENCE oraz G2 Esports był Mirage. Podopieczni Eetu “sAwy” Sahy nie rozpoczęli meczu dobrze, bo już na początku Nikola “NiKo” Kovac i jego koledzy wyszli na prowadzenie, ale później ENCE zaczęło odrabiać straty punktowe, chociaż trzeba powiedzieć że pierwsza połowa była naprawdę ciekawa i wyrównana, a pierwsza część zakończyła się wynikiem 8:7 dla G2. Drugą połowę znacznie lepiej rozpoczęli Marco “Snappi” Pfeiffer i jego koledzy, od wygrana rundy pistoletowej a później kolejnych rund, co dało im wyższe prowadzenie, które z każdą koleją rundą podwyższali, w rezultacie pokonując swoich przeciwników 16:8.

Drugą mapą był Nuke wybrany przez reprezentantów fińskiej organizacji, ale pierwsza połowa to była całkowita dominacja ze strony NiKo i jego kolegów. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13:2. W drugiej połowie, ENCE wygrało rundę pistoletową, a później cztery kolejne, próbowali odrobić punkty do swoich przeciwników, ale w rezultacie to G2 było lepsze.

Na trzeciej i decydującej mapie dopiero po dogrywkach ENCE pokonało G2 Esports.

Mamy dwóch Polaków na tak dużym turnieju, a może być tak że i trzech, jeżeli w regionie Ameryki Północnej Evil Geniuses pokona EXTREMUM, zapewnią sobie udział na turnieju w stolicy Szwecji – Sztokholmie.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułSapphire PULSE Radeon RX 6600 – karta graficzna mini-ITX
Następny artykułx-kom AGO zagra na V4 Future Sports Festival w Budapeszcie
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.