Wisła All in! Games przegrywa z Ninjas in Pyjamas – Intel Extreme Masters Katowice 2022

0
117
SZPERO
Fot. Wisła All iN! - Łukasz Twardowski

Wisła All in! Games na inaugurację turnieju Intel Extreme Masters Katowice 2022 przegrała ze szwedzko-duńskim zespołem Ninjas in Pyjamas.

Mapą rywalizacji był Ancient. Polacy rozpoczęli mecz po stronie broniącej, ale przegrali rundę pistoletową i kolejne trzy, więc reprezentanci Ninjas in Pyjamas w szybkim tempie wyszli na prowadzenie 4:0. Jednak po chwili, Grzegorz “SZPERO” Dziamałek i jego koledzy zaczęli odrabiać punkty do swoich przeciwników, zdobywając dwie rundy z rzędu, 4:2. Następnie ponownie szwedzka formacja wygrała rundę, a później pięć rund z rzędu zdobyli Polacy, wychodząc na prowadzenie 7:5. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 8:7 dla polskiej drużyny.

W drugiej połowie rundę pistoletową wygrał polski zespół, a następnie kolejne dwie rundy, podwyższając tym samym swoje prowadzenie, 11:8. Jednak po chwili szwedzko-duńska drużyna zaczęła odrabiać punkty do polskiej formacji i po chwili był remis, 12:12, a następnie to Fredrik “REZ” Sterner wyszli na prowadzenie. W rezultacie, Wisła All in! Games przegrała z Ninjas in Pyjamas wynikiem 12:16.

O godz. 16:00 kolejny mecz, Wisła All in! Games zagra przeciwko Fnatic o pozostanie w turnieju.

Transmisja z polskim komentarzem na kanale ESL.TV Polska.
Więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Katowice 2022.

Co sądzisz o tym artykule?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Poprzedni artykułjon5ification: Szanse moim zdaniem są podzielone prawie po równo – WYWIAD przed IEM Katowice 2022
Następny artykułDoskonała gra ENCE na Intel Extreme Masters Katowice 2022
Michał Urban
Dziennikarz esportowy, zajmujący się tematyką Counter-Strike: Global Offensive.